Siparişleriniz ;

Online olarak sitemizden verilen siparişler gün içerisinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Siparişleriniz en geç 5 işgünü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilmek üzere kargolanacaktır.

Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem işyerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir.

İade Şartları ;

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü mutlaka, ürün faturası ile birlikte iade ediniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılırsınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş, orijinal özelliklerini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren beş (7) işgünü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade edilmeyecektir.

İade edilen ürünün anlaşmalı kargo şirketi ve firmamız için belirlediği müşteri numarası referansı ile gönderildiği durumda kargo bedeli satıcıya aittir. Alıcının iade edeceği ürünü SATICI'nın anlaşmalı kargo şirketi dışında bir kargo şirketi ile göndermesi halinde iade kargo bedeli ve ürünün taşıma sürecinde uğrayacağı hasardan SATICI sorumlu değildir.

Firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketi MNG Kargodur. Lütfen iade etmek istediğiniz ürün için MNG Kargo'nun firmamız için belirlediği 398261699 müşteri numarasını mutlaka belirtiniz.

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Tüm iade işlemleri için bize [email protected] adresimizden ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR